www.klinikaplyt.pl
drukuj

Cena z VAT: 7 830,00 zł
Cena netto: 6 365,85 zł
Kod produktu: 154
Gwarancja: 1 rok
Typ: Jednokrokowa

VMI 2550i

VMI 2550i nowy produkt od VenMill Industries, Inc. kompatybilny z formatem Blu-ray. Jego wygląd może nie wzbudzać podziwu, natomiast efekt końcowy jest wprost przeciwny. Bazując na swoim poprzedniku VMI 3500, firma VenMill opracowała nową, mniejszą i skuteczniejszą maszynę w technologii OptoClear. Następca VMI 3500 naprawi CD, DVD, HD-DVD, płyty dwustronne i płyty o średnicy 3 cale. VMI 2550i jest przyjazny i łatwy w obsłudze, a cichy proces regeneracji pozwala na naprawę porysowanych płyt, obsługując klientów przy kasie.

VMI 2550i podobnie jak poprzednik wyróżnia się na tle innych urządzeń czystością podczas obsługi. Nie wykorzystujemy do regeneracji politury, dzięki czemu praca z urządzeniem jest szybka, sucha i estetyczna.

Urządzenie posiada dwa procesy regeneracji: proces 1 minutowy (zielony), który służy do regeneracji małych rys i proces 2 minutowy (niebieski), który służy do regeneracji średnich rys.

W skład materiałów eksploatacyjnych wchodzi: zestaw Combo Pack (2 butelki aplikatora Opto, 1 tarcza czyszcząco-polerująca oraz Chip C2). Zestaw wystarcza na naprawę 500 procesów jednominutowych.

W opracowaniu jest już druga generacja VMI2550i, która od poprzedniej wersji, będzie różnić się kolorystyką obudowy: biało-zieloną.

Po testach w Klinice Płyt

Urządzenie bardzo proste zarówno w budowie jak i obsłudze. Płytę mocujemy w urządzeniu po uprzednio równomiernym rozprowadzeniu specjalnego płynu polerującego, następnie wybieramy proces regeneracji i uruchamiamy urządzenie jednym przyciskiem. Proces naprawy dla rys małych wynosi 1 minutę, a dla średnich rys 2 minuty. Dużym plusem jest kompatybilność z płytami Blu-ray. Technologia regeneracji to połączenie metody OptoClear i tradycyjnej metody ścierania warstwy ochronnej. Efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników, płyta jest sucha i lśniąca, pozostaje tylko niewielki pył, który wystarczy przetrzeć szmatką i gotowe. Dzięki suchej pracy, konserwacja urządzenia jest ograniczona do niezbędnego minimum.

Dla osób pracujących już na naszych maszynach, jest to idealny produkt pomiędzy Disc Buddy a The UNO czy VMI Hybrid.

Specyfikacja