www.klinikaplyt.pl
drukuj

Cena z VAT: 10 200,01 zł
Cena netto: 8 292,69 zł
Kod produktu: 156
Gwarancja: 1 rok
Typ: Jednokrokowa

VMI Hybrid 2.0

VMI Hybrid 2,0 to najnowsza maszyna do regeneracji płyt od VenMill Industries. Zbudowana na sukcesie i popularności pierwszej wersji VMI Hybrid. Hybrid 2.0 posiada udoskonalony design oraz bardziej agresywną metodę naprawy aby przywracać twoje płyty szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Mała, łatwa w obsłudze i w pełni zautomatyzowana maszyna może regenerować ponad 300 płyt dziennie.Maszyna pracuje w trybie jednokrokowym, oznacza to, że obsługa maszyny sprowadza się tylko do wybrania długości cyklu regeneracji(od 30 sekund do 4 minut) i rodzaju regenerowanego krążka (Regular lub Blu-ray) Technologia polerująca Advanced Hydro Optic zapewnia najwyższej jakości naprawę na każdym typie płyt, wliczając Blu-ray. Tak jak pierwsza wersja maszyny, VMI Hybrid 2,0 został zaprojektowany z myślą o łatwym i poręcznym użytkowaniu. Nowy styl zastosowany w VMI Hybrid 2,0 zawiera wzmocnioną stalową obudowę, duży łatwy do czyszczenia zbiornik, boczny dostęp do chipu oraz ulepszony system dostarczania płynu.

Po testach w Klinice Płyt

Pierwsze wrażenie jakie na nas wywarło to niewielkie rozmiary maszyny i bardzo ładny wygląd, design godny na miarę XXI wieku. Maszyna jest lekka, i konstrukcyjnie bardzo przemyślana. Producent zadbał o to aby regeneracja płyt była maksymalnie uproszczona. Włączamy maszynę i tu pierwsza niespodzianka - automatyczne otwarcie pokrywy. Mocujemy średnio porysowaną płytkę, wybieramy 2 minutowy cykl regeneracji (domyślnie maszyna wskazuje na standardowy rodzaj płyt) i zamykamy pokrywę. Następuje automatyczne uruchomienie maszyny a elektroniczny wyświetlacz odlicza sekundy do zakończenia. Po zakończeniu regeneracji, efekt końcowy przewyższył nasze oczekiwania, płyta jest sucha i lśniąca. Po cyku 2 minutowym nie widać porysowanych śladów. To wszystko, płytę odstawiamy do opakowania.

Maszyna jest idealna dla osób wymagających, ceniących sobie jakość, czystość i estetykę. Niewielkie gabaryty i cicha praca maszyny, pozwala ulokować ją na ladzie czy obok monitora komputera. Naszym zdaniem maszyna przewyższa swojego konkurenta The UNO pod wieloma względami. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się maszyny do której nie znajdziesz zastrzeżenia.

Specyfikacja:

Zestaw startowy zawiera: