www.klinikaplyt.pl
drukuj

2012-05-21

Nowość od Venmilla! VMI 2500

VMI 2500 nowy produkt od VenMill Industries, Inc. kompatybilny z formatem Blu-ray. Jego wygląd może nie wzbudzać podziwu, natomiast efekt końcowy jest wprost przeciwny. Bazując na swoim poprzedniku VMI 3500, firma VenMill opracowała nową, mniejszą i skuteczniejszą maszynę w technologii OptoClear. Następca VMI 3500 naprawi Blu-ray, CD, DVD, HD-DVD, płyty dwustronne i płyty o średnicy 3 cale. Urządzenie poradzi sobie nawet z grubszymi rysami. VMI 2500 jest przyjazny i łatwy w obsłudze, a cichy proces regeneracji pozwala na naprawę porysowanych płyt, obsługując klientów przy kasie.

VMI 2500 podobnie jak poprzednik wyróżnia się na tle innych urządzeń czystością podczas obsługi. Nie wykorzystujemy do regeneracji politury, dzięki czemu praca z urządzeniem jest szybka, sucha i estetyczna.

Urządzenie posiada dwa procesy regeneracji: proces 1 minutowy (zielony), który służy do regeneracji małych rys i proces 2 minutowy (niebieski), który służy do regeneracji średnich i mocno porysowanych rys.

W skład materiałów eksploatacyjnych wchodzi: zestaw Combo Pack (2 butelki aplikatora Opto, 1 tarcza czyszcząco-polerująca oraz Chip C2. Zestaw wystarcza na naprawę 500 procesów jednominutowych.

W opracowaniu jest już druga generacja VMI2500, która od poprzedniej wersji, będzie różnić się kolorystyką obudowy: biało-zieloną.

Więcej informacji na temat tego urządzenia oraz wyniki testów przeprowadzonych przez zespół Kliniki Płyt, można znaleźć w menu po lewej stronie, w zakładce produkty profesjonalne.