www.klinikaplyt.pl
drukuj

2015-03-24

Nowy VMI Hybrid 2.0

VMI Hybrid 2,0 to najnowsza maszyna do regeneracji płyt od VenMill Industries. Zbudowana na sukcesie i popularności pierwszej wersji VMI Hybrid, Hybrid 2.0 posiada udoskonalony design oraz bardziej agresywną metodę naprawy aby przywracać twoje płyty szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Mała, łatwa w obsłudze i w pełni zautomatyzowana maszyna może regenerować ponad 300 płyt dziennie.

Maszyna pracuje w trybie jednokrokowym, oznacza to, że obsługa maszyny sprowadza się tylko do wybrania długości cyklu regeneracji(od 30 sekund do 4 minut) i rodzaju regenerowanego krążka (Regular lub Blu-ray) Technologia polerująca Advanced Hydro Optic zapewnia najwyższej jakości naprawę na każdym typie płyt, wliczając Blu-ray.

Tak jak pierwsza wersja maszyny, VMI Hybrid 2,0 został zaprojektowany z myślą o łatwym i poręcznym użytkowaniu. Nowy styl zastosowany w VMI Hybrid 2,0 zawiera wzmocnioną stalową obudowę, duży łatwy do czyszczenia zbiornik, boczny dostęp do chipu oraz ulepszony system dostarczania płynu.

Więcej informacji na temat tego urządzenia oraz wyniki testów przeprowadzonych przez zespół Kliniki Płyt, można znaleźć w menu po lewej stronie, w zakładce produkty profesjonalne.